fbpx

Manualmed

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa w Łodzi

Specjalizujemy się w wielu nowoczesnych i skutecznych terapiach fizjoterapeutycznych, dlatego w Manualmed nie mogło zabraknąć zabiegu, jakim jest fala uderzeniowa. 

 

Cierpisz z powodu bólu stawów, nadmiernego napięcia mięśniowego, zdiagnozowano u Ciebie łokieć tenisisty lub kolano skoczka? Te i inne dolegliwości spróbujemy wyleczyć m.in. korzystając z fali uderzeniowej, która pomogła już wielu pacjentom! Z pomocą naszych fizjoterapeutów odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie, będziesz mógł wrócić do życia, które znałeś wcześniej.

Nowoczesna metoda leczenia – fala uderzeniowa

W Manualmed mamy nie tylko zaawansowane urządzenia rehabilitacyjne, ale też doświadczony i zaangażowany personel znający doskonale terapię falą uderzeniową. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, by zapewnić naszym pacjentom optymalne efekty terapii. Nasza wiedza to efekt ukończonych studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i lata praktyki, w czasie których pomogliśmy wielu pacjentom wrócić do zdrowia. Wciąż poszerzamy nasze kompetencje, by opieka fizjoterapeutyczna w Manualmed była kompleksowa i przynosiła jak najlepsze efekty naszym podopiecznym.

Fala uderzeniowa
Fala uderzeniowa

Dla kogo jest fala uderzeniowa?

Terapię falą uderzeniową rekomendujemy osobom, które cierpią z powodu przewlekłego bólu kręgosłupa i zmian zwyrodnieniowych stawów, mają charakterystyczne dla sportowców problemy ze ścięgnem Achillesa, ostrogą piętową czy łokciem tenisisty.

 

Jakie są efekty zabiegu?

 

Fala uderzeniowa jest nieinwazyjną metodą leczenia stanów zapalnych, zwalczania bólu i tworzenia mikrourazów, które powodują szybkie i prawidłowe gojenie się uszkodzonej tkanki. W walce z bliznami i ganglionami nie ma sobie równych.

Czy należy wykonać pojedynczy zabieg, czy serię?

Jeżeli problem jest bardziej złożony i zaawansowany, wówczas planujemy serię zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych, aby dać Ci możliwość regeneracji. Efekty zobaczysz szybko i na pewno będziesz z nich zadowolony!

 

Kto wykonuje sesje falą uderzeniową?

 

Zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej trzeba wykonać mądrze, pod okiem specjalisty. W Manualmed czekają na Ciebie doświadczeni fizjoterapeuci gotowi do nadzorowania przebiegu całego leczenia i wprowadzania w nim modyfikacji, aby uzyskać jak najlepsze efekty. 

 

 

Fala uderzeniowa
Chcesz zapisać się na konsultację? Skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy najlepszy termin wizyty w Manualmed!