fbpx

Manualmed

HiToP 4 touch

HiToP

HiToP

Zabiegi High Tone Power Therapy, które spotkasz także pod hasłem HiToP, to stosunkowa nowa metoda radzenia sobie z bólem poprzez bezpośrednie oddziaływanie na komórki. Taka forma terapii daje ogromne możliwości fizjoterapeutom i pacjentom, ale nie jest dostępna wszędzie. 

 

Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą skorzystać z dobrodziejstw terapii energotonowej w naszym Centrum Rehabilitacji. W Manualmed czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści dysponujący nowoczesnym sprzętem. Jego potencjał poznasz już podczas pierwszej wizyty, która trwa nawet 2 godziny i zawiera konsultację oraz pełnowartościowy zabieg! Nie tracimy czasu, gdy chcemy pomóc naszemu pacjentowi

Skuteczna terapia energotonowa w Manualmed

Terapia energotonowa uchodzi za skuteczną metodę radzenia sobie z bólem podczas rekonwalescencji. Chętnie proponujemy ją naszym pacjentom, wyjaśniając wcześniej dokładnie, na czym polega kontrolowana terapia prądem. 

 

Zabiegi odbywają się pod czujnym okiem naszych specjalistów – fizjoterapeutów, którzy mają wieloletnie doświadczenie, poparte ukończonymi studiami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc jak najlepiej pomagać Tobie i Twoim bliskim. Świetnie znamy HiToP i umiejętnie korzystamy z potencjału tej metody, łącząc ją z innymi dla uzyskania jeszcze lepszych efektów

HiToP
HiToP

Dla kogo jest HiToP?

Do zabiegu HiToP kwalifikujemy pacjentów uskarżających się na przewlekłe zmęczenie, wracających do formy po urazach, zabiegach stomatologicznych i cierpiących z powodu zaburzeń neurologicznych.

Jakie są efekty zabiegu?

 

Po odbyciu terapii energotonowej poczujesz się zregenerowany, wrócą Ci siły witalne, pozbędziesz się bólu. Szybciej odzyskasz formę po chorobach reumatycznych, poprawi się Twoje krążenie i metabolizm.

Czy należy wykonać pojedynczy zabieg, czy serię?

Czasem jeden zabieg to za mało, dlatego Twój fizjoterapeuta może Ci zaproponować udział w kolejnych i wydłużenie terapii. Jednak każdorazowo plan leczenia dostosowujemy do indywidualnej sytuacji pacjenta.

Kto wykonuje terapię HiToP?

 

Kwalifikację do terapii i poszczególne sesje HiToP odbywają się pod okiem naszych doświadczonych fizjoterapeutów. Ty lub bliska Ci osoba zostaniecie otoczeni najlepszą opieką!

 

HiToP
Skontaktuj się z nami i umów na konsultację w Manualmed – na pewno znajdziemy przyczynę Twoich problemów i dopasujemy najlepsze zabiegi!