fbpx

Manualmed

Keiser

Keiser

Ćwiczenia funkcjonalne i Keiser

Kończysz rehabilitację w Manualmed Centrum Fizjoterapii? Chcemy mieć absolutną pewność, że opuścisz nas zdrowy i w świetnej formie. Dlatego proponujemy na zakończenia ćwiczenia funkcjonalne z wykorzystaniem sprzętu Keiser. 

 

Pod czujnym okiem swojego fizjoterapeuty przejdziesz przez indywidualnie dopasowane ćwiczenia, które potem będziesz mógł wykonywać w domu. Dostaniesz od nas świetnie opracowany instruktaż i mnóstwo wsparcia! Ćwiczenia funkcjonalne będą naturalną kontynuacją rehabilitacji w warunkach domowych, ukierunkowaną na wzmacnianie mięśni, stawów i chronieniu ich przed przyszłymi kontuzjami.

Profesjonalne zaplecze do ćwiczeń w Centrum Rehabilitacji Manualmed

Manualmed Centrum Fizjoterapii z Łodzi ma nowocześnie wyposażone zaplecze. Znajdziesz tu sprzęt do ćwiczeń i indywidualnego treningu medycznego z wykorzystaniem sprzętu Keiser. Pokażemy Ci, jak obsługiwać urządzenia działające na zasadzie oporu pneumatycznego. Zaangażowany fizjoterapeuta będzie kontrolował pracę mięśni, a potem przygotuje dla Ciebie spersonalizowany plan kontynuacji ćwiczeń funkcjonalnych w domu.

Gorąco polecamy tę formę fizjoterapii sportowcom, którzy w krótkim czasie odczują przypływ siły i będą gotowi na nowe wyzwania. Mamy duże doświadczenie w pracy z amatorami i zawodowcami różnych dyscyplin sportowych.

Keiser
Keiser

Dla kogo są ćwiczenia funkcjonalne?

  • Dla osób w trakcie leczenia, aby przyspieszyć powrót do sprawności i w pełni dopasować przebieg fizjoterapii do indywidualnych potrzeb.
  • Dla osób kończących rehabilitację, w celu pozyskania informacji o kondycji pacjenta i potwierdzenia, że wrócił do pełni sił.
  • Dla sportowców.
  • Dla osób zmagających się z problemami neurologicznymi, np. chorobą SM, które potrzebują wzmocnienia mięśni.

Na co pomagają ćwiczenia funkcjonalne?

Pomagają powrócić do pełnej sprawności i utrzymać efekt osiągnięty w czasie zabiegów w Centrum Rehabilitacji Manualmed.

Jakie są efekty zabiegu?

Wzmocnienie mięśni, stawów, które uległy urazowi, zapobieganie kontuzjom w przyszłości, zwiększenie siły fizycznej.

 

Keiser

Czy należy wykonać pojedynczy zabieg, czy serię?

Ćwiczenia należy wykonywać regularnie, zgodnie z indywidualnym planem sporządzonym przez fizjoterapeutę.