fbpx

Manualmed

Laser

Laser

Laseroterapia w Łodzi

Poszukiwanie skutecznego sposobu na walkę z bólem, obrzękami i stanem zapalnym warto zacząć od fizjoterapeuty. Wielu naszych pacjentów zdecydowało się na uzupełnienie dotychczasowego leczenia albo wręcz zastąpienie go laseroterapią. Wszystko pod kontrolą doświadczonych specjalistów z Manualmed Centrum Fizjoterapii w Łodzi. 

 

Sama metoda jest niezwykle skuteczna. Polega na naświetlaniu tkanek ciała promieniami podczerwonymi. Działają one dokładnie w miejscu, gdzie doszło do uszkodzenia – złamania, skręcenia, zranienia. Oddziałując tak precyzyjnie, laseroterapia pozwala na sprawniejszą rekonwalescencję po rozmaitych urazach, a także przyspiesza gojenie uszkodzonych tkanek.

 

Najlepszy laser w Manualmed

Do laseroterapii w Łodzi w placówce Manualmed wykorzystujemy urządzenie o dużej mocy 10 W. To wyróżnia nas na tle innych gabinetów czy szpitali, które dysponują laserami o mocy około 0,5 do 0,8 W. Możesz być pewien wysokiej skuteczności tej terapii, bez obaw o ewentualne skutki uboczne. 

 

Laseroterapia odbywa się pod czujnym okiem fizjoterapeuty, jest wykonywana w odpowiednich warunkach i tylko u osób, które zostały zakwalifikowane do zabiegu. Sam proces jest szybki, lecz to wystarczy, aby nasz pacjent odczuł poprawę w bolącym miejscu. Czas trwania terapii oraz liczbę sesji zawsze dostosowujemy do skali problemu – naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego pacjenta potrzebującego pomocy fizjoterapeuty.

Laser
Laser

Dla kogo jest laseroterapia?

Laseroterapia to nowoczesny zabieg stosowany u pacjentów, którzy wracając do zdrowia po urazach, skręceniach i złamaniach kończyn.

 

Jakie są efekty zabiegu?

 

Laseroterapia:

  • wspiera gojenie się trudnych ran,
  • pomaga wrócić do sprawności,
  • działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

Kto wykonuje laseroterapię?

Już podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej w centrum laseroterapii Manualmed poznasz swojego
fizjoterapeutę i porozmawiasz z nim w cztery oczy. Znajdziesz się pod opieką doświadczonego specjalisty, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

 

 

Odkryj dobroczynne działanie właściwie zaplanowanej terapii. Zapisz się na wizytę w Manualmed.