fbpx

Manualmed

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy w Łodzi

Bóle kręgosłupa, mięśni i więzadeł, rwa kulszowa towarzyszą Ci zbyt często? Dolegliwości takie jak dyskopatia są na tyle uciążliwe, że utrudniają normalne funkcjonowanie? Twoje życie nie musi tak wyglądać, o czym przekonasz się już po pierwszym masażu leczniczym w wykonaniu fizjoterapeutów Manualmed Centrum Fizjoterapii z Łodzi.

Naszym pacjentom proponujemy przyjemną i skuteczną formę zwalczania bólu kręgosłupa i radzenia sobie z dyskopatią. Do perfekcji opanowaliśmy sztukę prawidłowego ugniatania, głaskania, naciskania dłońmi miejsc, które wymagają regeneracji. W ten sposób poprawia się ukrwienie, a zmniejsza napięcie mięśni w Twoim ciele. Masaż leczniczy wykonany przez doświadczonego fizjoterapeutę to szansa, że odzyskasz sprawność ruchową, pozbędziesz się rwy kulszowej czy bólu kręgosłupa.

Specjaliści od masażu leczniczego

W Centrum Rehabilitacji Manualmed pracują doświadczeni fizjoterapeuci, którzy doskonale znają techniki masażu tkanek głębokich czy masażu powięziowego. Przekonasz się o tym już podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie w Łodzi. Po rozmowie i zapoznaniu się z historią choroby oraz objawami, jakie daje, zakwalifikujemy Cię do udziału w kompleksowej terapii.

Masaż leczniczy to bezpieczna i skuteczna forma leczenia. Z przyjemnością Ci o niej opowiemy oraz zademonstrujemy, na czym polega. Możesz nam zaufać, ponieważ pomogliśmy już wielu osobom pozbyć się bólu kręgosłupa i rwy kulszowej!

Masaż leczniczy
Masaż leczniczy

Dla kogo jest masaż leczniczy?

Proponujemy różne rodzaje masażu leczniczego:

  • masaż limfatyczny zmniejsza obrzęki i przyspiesza regenerację, poprawia ukrwienie
  • masaż tkanek głębokich rozluźnia mięśnie, zwiększając zakres ruchów.
  • masaż powięziowy jest dedykowany osobom cierpiącym na choroby reumatyczne, zwyrodnienia stawów czy bóle kończyn i kręgosłupa.

Na co pomaga masaż leczniczy?

Pomaga w walce z bólami pleców, zespołem ciężkich nóg, rwą kulszową, dyskopatią, przyspiesza regenerację po wysiłku i wspiera rekonwalescencję po urazach. 

Jakie są efekty zabiegu?

Rozluźnienie mięśnie, zwiększenie ruchomości stawów, pozbycie się bólu kręgosłupa, zmniejszenie obrzęków, przykurczów, bólów głowy.

 

Czy należy wykonać pojedynczy zabieg, czy serię?

Dla uzyskania najlepszych efektów najlepiej wykupić serię masaży leczniczych w Centrum Rehabilitacji Manualmed.