fbpx

Manualmed

Masaż pneumatyczny BOA

Masaż BOA

Masaż BOA w Łodzi

Być może nazwa tego zabiegu brzmi dla Ciebie obco, jednak zaufaj jego działaniu. W Centrum Rehabilitacji Manualmed wykonujemy masaż BOA dla pacjentów, którzy cierpią z powodu bólów i opuchlizn po urazach. Przeszedłeś inwazyjny zabieg? Jesteś w trakcie rekonwalescencji po kontuzji? Kontrolowany, pewny ucisk przy pomocy rękawów wypełnionych powietrzem pomoże Ci w odzyskaniu formy, jaką cieszyłeś się wcześniej.

Nasi fizjoterapeuci mają ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie masażu pneumatycznego. W Łodzi jesteśmy jednym z miejsc, w których Ty lub bliska Ci osoba znajdziecie się pod doskonałą opieką wykształconych, doświadczonych rehabilitantów. Terapię zaczniemy już na pierwszej wizycie, bo gdy liczy się czas, nie zwlekamy z udzieleniem pomocy.

Centrum Rehabilitacji Manualmed: profesjonalne wsparcie w rehabilitacji

W naszym Centrum Rehabilitacji Manualmed czeka na Ciebie przyjemny zabieg, jakim jest masaż
pneumatyczny
.

Mamy:

  • doświadczonych fizjoterapeutów – absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
  • nowoczesne zaplecze i światowej klasy sprzęt,
  • indywidualne podejście skoncentrowane maksymalnie na Twoich potrzebach.

Polecimy Ci masaż BOA, jeżeli cierpisz z powodu spuchniętych kończyn po urazach, chcesz poprawić ukrwienie nóg lub rąk oraz ujędrnić ciało. Zobacz, ile korzyści przyniesie Ci starannie opracowana terapia, odbywająca się pod czujnym okiem naszego rehabilitanta.

Masaż BOA
Masaż BOA

Dla kogo jest masaż BOA?

Dla sportowców i wszystkich osób, które po skręceniu kostki, kolana cierpią z powodu opuchlizny. Dla chorych borykających się z obrzękami ciała. Rekonwalescentów, którzy po urazach chcą szybciej wrócić do formy oraz osób, które mają problemy z ukrwieniem kończyn, zaburzenia limfatyczne.

Na co pomaga masaż BOA?

Masaż BOA – masaż pneumatyczny poprawi ukrwienie Twoich rąk i nóg oraz ujędrni ciało. Lepsze odprowadzanie krwi do naczyń limfatycznych spowoduje zniwelowanie obrzęków, likwidację napięcia mięśniowego, kompresję na stawy.

Jakie są efekty zabiegu?

W wyniku masażu pneumatycznego zapomnisz o uczuciu ciężkich nóg, pozbędziesz się cellulitu, obrzęków nóg, wymodelujesz sylwetkę, poprawisz ukrwienie.Czy należy wykonać pojedynczy zabieg, czy serię?

Optymalne efekty przynosi udział w kilku sesjach masażu BOA. Nasz rehabilitant dopasuje ilość i częstotliwość spotkań do Twoich potrzeb.