fbpx

Manualmed

Suche igłowanie

Suche igłowanie

Suche igłowanie w Łodzi

Czy wiesz, że jedną z najskuteczniejszych form leczenia bólu i niektórych problemów neurologicznych może się okazać fizjoterapia? Jeżeli szukasz pomocy i ulgi w cierpieniu dla siebie lub bliskiej osoby polecimy Ci suche igłowanie. W Manualmed znajdziesz doświadczonych fizjoterapeutów, którzy postawią diagnozę medyczną, a potem zaplanują serię zabiegów. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z wykorzystaniem techniki suchego igłowania, wiemy jak prawidłowo dobrać igły, i które punkty spustowe stymulować, by uzyskać najlepsze rezultaty. 

 

Wraz z innymi metodami fizjoterapeutycznymi, suche igłowanie może przynieść bardzo dobre efekty w postaci rozluźnienia mięśni i pozbycia się uciążliwego bólu. 

 

Z radością i zaangażowaniem pomożemy Ci odzyskać doskonałe samopoczucie!

 

Specjaliści od suchego igłowania w Manualmed Centrum Fizjoterapii

Suche igłowanie to terapia, którą wdrażamy po badaniu palpacyjnym mającym na celu lokalizację wrażliwych na dotyk miejsc, również więzadeł, ścięgien i powięzi. Już pierwsza wizyta okaże się bardzo wartościowa, bo po krótkiej rozmowie przejdziemy do działania. Nie tracimy czasu! 

 

Zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie fizyczne, ale też stan ducha – przed i w trakcie zabiegu informujemy Cię o wszystkim, co robimy, dlatego nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Poczujesz się pewnie i bezpiecznie, będąc pod opieką doświadczonego fizjoterapeuty w Manualmed Centrum Fizjoterapii.

Suche igłowanie
Suche igłowanie

Dla kogo jest suche igłowanie?

Suche igłowanie stosujemy u pacjentów, którzy cierpią z powodu:

 

  • bólu głowy, pleców i stawów
  • problemów nerwowych,
  • dysfunkcji spowodowanych problemami mięśniowymi,
  • kontuzji sportowych, łokcia tenisisty, zamrożonego barku, ostrogi piętowej.

Jaki efekt daje zabieg?

Suche igłowanie przynosi ulgę w bólu – odczujesz ją bardzo szybko! Ale to nie koniec, ponieważ w wyniku ogólnego rozluźnienia organizmu poprawi się też jego metabolizm, zwiększy się ruchomość ciała, rozluźnią się mięśnie.

 

Kto wykonuje suche igłowanie?

 

Przekraczając próg Centrum Rehabilitacji Manualmed, znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanych specjalistów. Nasi fizjoterapeuci maksymalnie skoncentrują się na Twoich potrzebach! 

 

 

Jesteśmy dla Ciebie w Manualmed. Umów się na konsultację i wygraj walkę z bólem!