fbpx

Manualmed

Trening medyczny

Trening medyczny

Trening z fizjoterapeutą Łódź

Ze starannie opracowanych ćwiczeń, które zaliczają się do treningu medycznego, najchętniej korzystają sportowcy. Pod czujnym okiem fizjoterapeutów z Centrum Rehabilitacji Manualmed masz szansę szybciej wrócić do poprzedniej formy, trenować lub po prostu żyć tak efektywnie jak wcześniej. 

 

Ćwiczenia z zakresu fizjoterapii i treningu personalnego są maksymalnie spersonalizowane. Co to oznacza? Że na podstawie wstępnej diagnozy dopasowujemy ich rodzaj, częstotliwość i intensywność do każdego pacjenta i dyscypliny sportowej, którą uprawiasz. W ten sposób powrót na boisko, kort czy basen nawet po dłuższej przerwie odbywa się bez żadnych zakłóceń!

Trening medyczny pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty

Najlepsze efekty przynosi wyłącznie prawidłowo wykonany trening medyczny. W Łodzi, w Centrum Rehabilitacji Manualmed nad poprawnością ćwiczeń czuwa Twój fizjoterapeuta. Mamy duże doświadczenie w pracy ze sportowcami po kontuzjach, którzy po rekonwalescencji chcą wrócić do gry. Dzięki indywidualnie opracowanemu treningowi medycznemu, a także naszemu nadzorowi szybko odzyskasz sprawność. 

 

Zadbamy nie tylko o Twój powrót do formy, ale też będziemy kontrolować stan zdrowia. Po zakończonych ćwiczeniach zaprosimy Cię do nas na regularne konsultacje – w ten sposób na bieżąco będziemy sprawdzać, czy wszystko jest w porządku, a Tobie nie grozi ponowny uraz.

Trening indywidualny
Trening medyczny

Dla kogo jest trening medyczny?

Trening medyczny to propozycja dla sportowców, którzy po przerwie lub kontuzji chcą wrócić do uprawiania swojej dyscypliny. Współpracujemy z piłkarzami, biegaczami, siatkarzami, pływakami, tancerzami i innymi.

Na co pomaga trening medyczny?

Profesjonalny trening medyczny przyspiesza powrót do sprawności i sportowej formy oraz pokazuje gotowość organizmu do powrotu do intensywnego wysiłku. Jest działaniem profilaktycznym, chroniącym przed kolejną kontuzją.

Jakie są efekty zabiegu?

Dobrze wykonane ćwiczenia sprawiają, że organizm jest przygotowany do wznowienia treningów i poprawienia ich efektywności, bez ryzyka wystąpienia przeciążeń.

 

Trening indywidualny

Czy należy wykonać pojedynczy zabieg, czy serię?

Trening medyczny obejmuje serię ćwiczeń – ich intensywność i częstotliwość ustala fizjoterapeuta.